Jak wybrać prawidłowo dostawce reklamy świetlnej w Poznaniu?

blog o reklamie

 

JAK WYBRAĆ WŁAŚCIWIE DOSTAWCE REKLAMY ŚWIETLNEJ?

 

Litery 3D, pylony, kasetony - zawsze znadzie się ktoś kto sprzeda nam reklame jeszcze tanienj i najtaniej... ALE TU RODZI SIE PYTANIE - A JAK TO BEDZIE WYKONANE?

Bo może sie okazać - że to najtaniej, jest bardzo drogo...

 

Spyta ktoś dlaczego niby tak jest? 

Róznice w kosztach komponentów to aż 50% - nie mówią o tym - że fachowiec musi mieć odpowiednio zapłacone - inaczej przechodzi do konkurencji !!!

 

Wygladające na początku podobnie (dla przeciętnego odbiorcy reklama świetlna) - może prawidłowo działać przez 2 LATA, jak i przez 10 LAT. Wszystko zleży od poziomy użytych komponentów do produkcji oraz kompetencji ludzi ich produkujących i projektujących. Jesli używach najtańszych komponietów tzw zamieników a CHRL, a personel jest jaki jest - to faktycznie bedzie tanio.

 

Ale poziom kompetencji pracowników produkcji i co często niedoceniane - projektantów graficznych oraz inżynierów, jest tu kluczem - bo pracujemy w materii metalurgicznej, tworzyw sztucznych oraz elektryczniki. Doświadczenie i prawidłowy dobór komponentów gwarantuje Tobie spokojne, bezproblemowe i z korzyścia ekonomiczną użytkowanie reklam.

 

Ale nawet jeśli posiada się najlepsze komponenty, a nie będzie odpowiedniego poziomy wiedzy i wyposażenia i dobrej woli, to efektu reklamowy nie będą takie jak powinien. Coraz ważniejszy jest tez ekologiczny charakter ledów i materialów w produkcji - bo to szczędnośc na rachunkach za prąd i troska o przyrodę. A naprawy urzadzeń reklamowych są tu trudne i kosztowane, ze względu na konieczność montażu i demontażu. Pomijam, że niewłaściwy montaż zagraż bezpieczeństwu użytkowników reklamy (przy dużych przestrzennych reklamowych). Własnie dlatego od lat, stawiamy wyłącznie na sprawdzonych pracowników i materiały, o czym świadczy poziom wyprodukowanych przez nas reklam. A na wszelki wypadek - posiadamy stosowane ubezpieczenia OC.

 

Wybierając firmę z obsługą inżynierską, eliminuje się wiele potencjalnych trudności i ryzyk. 

Zapraszamy do współpracy.

Sławomir Wiśniewski Adverta Poznań - reklamy na budynkach.

tel 696 655 786

https://www.adverta.com.pl/

 

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl