O nas.

adverta

ADVERTA POZNAŃ, TO PRODUCENT REKLAMY ŚWIETLONEJ NA BUDYNKACH (OBIEKTACH) na poziomie inżynierskim. Szukasz najtańszego wykonawcy, czy może profesjonalnego wykonania reklamy świetlnej? Jesli cenisz sobie jakość Twojego wizerunku, to właśnie jesteśmy dla Ciebie. Nasze początki w branży sięgają już 2 pokoleń (25 lat). Ja np. zaczynając swoją przygodę ze ślusarstwem reklamowym od początku lat 90. Udało się wspólnie stworzyć grupę wykwalifikowanej kadry oraz odpowiednie możliwości techniczno-organizacyjne. Obecnie mamy już możliwości podjęcia się nawet najbardziej odpowiedzialnych projektów w aspekcie reklamy świetlnej 3d.

 

WYKWALIFIKOWANY PERSONEL i jakość materiałow do produkcji, to fundament na którym budujemy wszystko! Praca z nami to przede wszystkim komfort, bez ryzyka jakościowego, ponieważ zapewniamy obsługę na profesjonalnym poziomie inżynierskim. Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowani ślusarze, monterzy, elektrycy, pracownicy budowlano-montażowi, projektanci graficzni oraz konstruktorzy i architekci budowlani. 

Jesteśmy producentem reklamy wielkoformatowej dedykowanym dla osób preferujących profesjonalne możliwości produkcyjne i montażowe. Nie jesteśmy napomist zainteresowani firmami które wdzią w tym temacie wyłacznie najniższą cenę, bo zawsze da sie obnizyć ją, ale najczęściej kosztem jakości, co w dłuższej perspektywie nam i Klientowi się nie opłaca. 

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu reklamy zewnętrznej świetlnej – produkujemy, montujemy i projektujemy litery 3D  przestrzenne, pylony, szyldy, tablice,, kasetony i szyldy reklamowe świetlne (tj. elementy identyfikacji fizycznej firmy). Wykonamy dla Ciebie również identyfikację wewnątrz budynku, np. logo na ściane recepcji i system informacyjny w budynku. Niech naszymi referencjami będą nasze prace, a gdy ktoś jeszcze miał wątpliwości, co do ich poziomu, to skontaktujemy Go z naszymi obecnymi Kontrahentami i wątpliwości nie będzie.     

JAKĄ REKLAME WYKONUJEMY?  Podstawą rynku reklamy jest dziś internet, ale równie ważną rolę odgrywa reklama świetlna. ktorej nie da się wyłaczyć lub nie zauważyć, bedąc w jej zasięgu. To jej wielki jej atut. Obecnie światło odgrywa niebagatalną rolę w reklamie. Generuje reklama 3d na budynkach, to więcej uwagi i sympatii dla marki przez odbiorców, i przede wszystkim jej zauważanie. Reklama świetlna jest dziś  fundamentalną wizytówką większości firm i zarazem stosunkowo niedrogą formą dotarcia do bardzo wielu osób. Nawet na najbardziej odległych przedmieściach, profesjonalne litery świetlne, pylony lub szyldy zapewniają widoczność Twojej firmy z daleka oraz wyraźnie odróżniają ją od otoczenia. 

Nasze know-how budowaliśmy od pokoleń - z czego Ty właśnie możesz czerpać. A wieloletnie doświadczenia w planowaniu, projektowaniu, produkcji i utrzymania technicznego reklam świetlnych jest tu niezbędna, jeśli chce się wykonywać poważne prace. Możesz być pewny, że podpowiemy optymalne rozwiązanie reklamy zewnętrznej 3d świetlnej. Nasi pracownicy doradzą, zaprojektują, wyprodukują, krótko mówiąc: zrobią wszystko co możliwe, aby zrealizować efektownie Twój pomysły na reklamę. 

ZAKRES TERYTORIALNY WYKONYWANIA ZLECEŃ. Najczęściej wykonujemy prace w województwach; Poznańskim, Łódzkim, Mazowieckim, Zachodniopomorskiem, Pomorskim, oraz Lubuskim, tj. w takich miastach jak; Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Kalisz, Koszalin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Płock, Włocławek, Inowrocław, Piotrków Trybunalski, Leszno, Lubin, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Pabianice, Głogów, Starogard Szczeciński, Słupsk, Piła, Konin, Kołobrzeg, Świnoujście, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Żyrardów, Skierniewice Kutno oraz granica zachodnia tj., Żagań, Żary, Zgorzelec, Bolesławiec, Słubice. Pracujemy również dla Klientów z Niemiec, Austrii, Norwegii i Francji.

Zadzwoń do nas, aby uzyskać darmowy projekt i wycenę !!!

Sławomir Wiśniewski, współwłaścicel.

tel. 696 655 786.

 

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl