O nas

adverta

ADVERTA POZNAŃ to PRODUCENT reklamy świetnej, ale na poziomie inżynierskim. Szukasz najtańszego czy może profesjonalnego wykonawcy twojej wizytówki, w postaci reklamy świetlnej? Jesli cenisz sobie jakość Twojego wizerunku, to dobrze trafiłeś. 

PERSONEL i jakość materiałow do produkcji to fundament na którym budujemy wszystko! Praca z nami to przede wszystkim komfort, bez ryzyka jakościowego i obaw, ponieważ zapewniamy obsługę na poziomie inżynierskim. Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowani ślusarze, monterzy, elektrycy, pracownicy budowlano-montażowi, projektanci graficzni oraz konstruktorzy i architekci budowlani. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu reklamy zewnętrznej świetlnej – produkujemy, montujemy i projektujemy litery 3D świetlne przestrzenne, pylony reklamowe, kasetony świetlne i szyldy reklamowe, tj. elementy identyfikacji zewnętrznej firmy oraz fizyczną identyfikację wewnątrz budynku, i to od 2 pokoleń. Zaczynając swoją przygodę ze ślusarstwem reklamowym od początku lat 90., udało się wspólnie stworzyć grupę wykwalifikowanej kadry oraz odpowiednie możliwości techniczno-organizacyjne. Obecnie mamy już możliwości podjęcia się nawet najbardziej odpowiedzialnych projektów w aspekcie reklamy świetlnej i metaloplastycznej. Niech naszymi referencjami będą nasze prace, a gdy ktoś jeszcze miał wątpliwości, co do naszego poziomu prac, to skontaktujemy ich z wiarygodnymi osobami.     

JAKĄ REKLAME WYKONUJEMY?  Podstawą rynku reklamy jest dziś internet, ale również to właśnie reklama świetlna. ktorej nie da się wyłaczyć lub nie zauważyć, bedąc w jej zasięgu. To jej wielki atut. Obecnie światło odgrywa niebagatalną rolę w reklamie i warto je stosować w reklamie zewnętrzne. Jeśli to możliwe, poprzez reklamowe oświetlenie LED. Generuje ono przez to więcej uwagi i sympatii dla marki przez odbiorców. Reklama świetlna jest dziś najprościej ujmując, fundamentalną wizytówką większości firmy i zarazem stosunkowo niedrogą formą dotarcia do bardzo wielu osób. Nawet na najbardziej odległych przedmieściach, profesjonalne litery świetlne, pylony lub szyldy zapewniają widoczność Twojej firmy z daleka oraz wyraźnie odróżniają ją od otoczenia. Firmy stowarzyszone i franczyzobiorcy potrzebują jednolitego wyglądu we wszystkich lokalizacjach. Żaden problem dla nas! Ale zapraszamy również pojedyncze firmy przemysłowe, sklepy, apteki, fryzjerzy, restauratorzy, przedsiębiorcy, producentów i inne punktu, którze chcą przyciągnąć nowych klientów, przechodniów lub mieć profesjonalny wygląd swoich budynków, obektów.  Reklama przestrzenna świetlna, to dosłownie najskuteczniejsze rozwiązanie w takim przypadku. Powinna ona wyglądać możliwe najefektowniej i to proponujemy.

                                                                                                               

         

 

Jesteśmy firmą przeznaczoną dla osób preferujących profesjonalne możliwości projektowo - produkcyjne. Nasze know-how budowaliśmy pokoleniami - i to dla Ciebie, z czego Ty właśnie możesz skorzystać. A wieloletnie doświadczenia w planowaniu, projektowaniu, produkcji i utrzymaniu reklam świetlnych jest tu niezbędna, jeśli chce się wykonywać poważne prace. Możesz być pewny, że znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie reklamy zewnętrznej świetlnej. Nasi pracownicy są zawsze po twojej stronie, doradzają, projektują, produkują, krótko mówiąc: robią wszystko, aby zrealizować Twóje pomysły. 

ZAKRES TERYTORIALNY WYKONYWANIA ZLECEŃ. Najczęściej wykonujemy prace w województwach; Poznańskim, Łódzkim, Mazowieckim, Zachodniopomorskiem, Pomorskim, oraz Lubuskim, tj. w takich miastach jak; Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Kalisz, Koszalin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Płock, Włocławek, Inowrocław, Piotrków Trybunalski, Leszno, Lubin, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Pabianice, Głogów, Starogard Szczeciński, Słupsk, Piła, Konin, Kołobrzeg, Świnoujście, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Żyrardów, Skierniewice Kutno oraz granica zachodnia tj., Żagań, Żary, Zgorzelec, Bolesławiec, Słubice. Pracujemy również dla Klientów z Niemiec, Austrii, Norwegii i Francji.

 

Zadzwoń do nas, aby uzyskać darmowy projekt i wycęnę...

Z poważaniem, 

Sławomir Wiśniewski, współwłaścicel.

tel. 696 655 786.

 

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl