Szyldy i Kasetony reklamowe Poznań

co to jest?

Nasze reklamy świetlne nie oferujemy jako produkt internetowy i różnią się one parametrami technicznymi od tańszych produktów na aukcji allegro itp. Doradzamy klientowi na miejscu, przez telefon lub e-mail, unikając w ten sposób deficytów informacyjnych i kosztownych błędów. Pomagamy w rozpoznaniu prawdziwych potrzeb inwestora. Każdy oświetlony baner i każdy LED lightbox jest indywidualnie zaprojektowany i zbudowany przez nas. Od pomysłu, produkcje, po montaż i konserwację. Szyldy w postaci kasetonów świetlnych, przyciągają wzrok bardziej niż tradycyjne banery reklamowe. Są reklamą zewnętrzną o dowolnym kształcie, przeważnie podświetlaną.Tworzą reprezentacyjne tablice reklamowe. Niskie koszty energii elektrycznej i długa żywotność LED oraz dalekosiężny efekt świetlny (wizualny), przekonują za tą forma reklamy. Ich skuteczność zależy w dużej mierze od tego, czy są efektownie wykonane i niezawodne. Wykonamy dla Państwa bezpłatną wizualizację projektu oraz wycenę. Zapraszamy.

Jak nabyć profesjonalne i trwałe kasetony reklamowe? Abyśmy mogli profesjonalnie zaprojektować i wycenić Twój szyld, konieczne jest ustalenie; 
1. wymiarów 
2. wybór typu lica, profil ramy
3. kształtów które świecą, kolorystyki, szaty graficznej, 
4. miejsca, podłoża oraz wysokość montażu.

Wykonyjemy w tym celu stosowaną bezpłatną wizualizacje dla inwestora. Po udzieleniu zatwierdzenia i podpisaniu umowy, produkowany jest podświetlany szuld lub kaseton. Montaż szyldu może być wykonany już w trzy tygodnie, od daty zamówienia.       .

Rodzaje szyldów — kasetonów reklamowych;

1. Z płaskiego lica z pleksi na froncie lica — najprostsze kasetony (ale najmniej efektowne), wyklejone grafiką drukowaną lub ciętą ploterowo. Warto stosować raczej jak są niewielkie rozmiary do 3m długości i do elementów gdzie są podświetlone zdjęcie są konieczne jako element grafiki.

2. Z grafiką frezowane w di-bondzie (NAJPOPULARNIEJSZE). Kasetony te, nie świecą tłem, za to świecą wyfrezowanymi literami - (ponadprzeciętną widoczność) - z wystającymi lub wgłębionymi napisami. Są produkowane z dibondu lub blachy malowanej proszkowo. Mają wyfrezowane maszynowo otwory w kształcie grafiki klienta. Otwory podkleja się pleksi od środka lub wkleja się litery wycięte z pleksi, dający zwracający uwagę efekt przestrzenny. Specyfikacja produktu: lico z płyty Di bond 3 mm, grafika frezowana – podklejana pleksi wylewaną, nie zwykła tył wykonany na podstawie konstrukcji aluminiowej, markowe oświetlenie LED wodoodporne LUTOWANE, zasilacz wodoodporny, kasetony są spawane, a nie skręcane śrubami, czujnik zmierzchowy.

3. Ostatnio najmodniejsze — szyldy z literami 3d przestrzennymi świetlnymi, gdzie świecą same litery 3d, a tło jest nieświecące z alu-di bondu. 4. Kasetony winylowe dla duż

Nasze reklamy świetlne nie oferujemy jako produkt internetowy i różnią się one parametrami technicznymi od tańszych reklam internetowych z allegro itp. Doradzamy klientowi na miejscu, przez telefon lub e-mail, unikając w ten sposób deficytów informacyjnych i kosztownych błędów. Pomagamy w rozpoznaniu prawdziwych potrzeb i korzyści inwestora. Każdy oświetlony szyld i każda litera 3d jest indywidualnie zaprojektowana i zbudowany przez nas. Od pomysłu, produkcje, po montaż i konserwację. Szyldy w postaci kasetonów świetlnych oraz litery 3d, przyciągają wzrok bardziej niż tradycyjne banery reklamowe. Są reklamą zewnętrzną o dowolnym kształcie, przeważnie podświetlaną. Tworzą reprezentacyjne tablice reklamowe. Niskie koszty energii elektrycznej i długa żywotność LED oraz dalekosiężny efekt świetlny (wizualny), przekonują za tą forma reklamy. Ich skuteczność zależy w dużej mierze od tego, czy są efektownie wykonane i niezawodne. Wykonamy dla Państwa bezpłatną wizualizację projektu oraz wycenę. Zapraszamy.

Jak nabyć profesjonalne i trwałe kasetony reklamowe? Abyśmy mogli profesjonalnie zaprojektować i wycenić Twój szyld, konieczne jest ustalenie;
1. wymiarów
2. wybór typu lica, profil ramy
3. kształtów które świecą, kolorystyki, szaty graficznej,
4. miejsca, podłoża oraz wysokość montażu.

Wykonyjemy w tym celu stosowaną bezpłatną wizualizacje dla inwestora. Po udzieleniu zatwierdzenia i podpisaniu umowy, produkowany jest podświetlany szyld lub kaseton. Montaż szyldu może być wykonany już w trzy tygodnie, od daty zamówienia. .

Rodzaje szyldów — kasetonów reklamowych;

1. Z płaskiego lica z pleksi na froncie lica — najprostsze kasetony (ale najmniej efektowne), wyklejone grafiką drukowaną lub ciętą ploterowo. Warto stosować raczej jak są niewielkie rozmiary do 3m długości i do elementów gdzie są podświetlone zdjęcie są konieczne jako element grafiki.

2. Z grafiką frezowane w di-bondzie (NAJPOPULARNIEJSZE). Kasetony te, nie świecą tłem, za to świecą wyfrezowanymi literami - (ponadprzeciętną widoczność) - z wystającymi lub wgłębionymi napisami. Są produkowane z dibondu lub blachy malowanej proszkowo. Mają wyfrezowane maszynowo otwory w kształcie grafiki klienta. Otwory podkleja się pleksi od środka lub wkleja się litery wycięte z pleksi, dający zwracający uwagę efekt przestrzenny. Specyfikacja produktu: lico z płyty Di bond 3 mm, grafika frezowana – podklejana pleksi wylewaną, nie zwykła tył wykonany na podstawie konstrukcji aluminiowej, markowe oświetlenie LED wodoodporne LUTOWANE, zasilacz wodoodporny, kasetony są spawane, a nie skręcane śrubami, czujnik zmierzchowy.

3. Ostatnio najmodniejsze — szyldy z literami 3d przestrzennymi świetlnymi, gdzie świecą same litery 3d, a tło jest nieświecące z alu-di bondu. 4. Kasetony winylowe dla dużych realizacji, raczej powyżej 3 metrów długości, z systemem do naciągu winylu, na duże wielometrowe kasetony. 5. Otoki — panele reklamowe, to konstrukcja blachy stalowej lub aluminiowej, lub z dibondu, wygięta w łuk lub o prostokątnym kształcie (z oświetlaniem i bez oświetlenia ledowego). Często stosowany np. na stacjach paliw, ale i w punktach handlowych. W reklamie świetlne w postaci szyldu warto postawić na jakość.

4. Kasetony winylowe dla dużych realizacji, raczej powyżej 3 metrów długości, z systemem do naciągu winylu, na duże wielometrowe kasetony. 5. Otoki — panele reklamowe, to konstrukcja blachy stalowej lub aluminiowej, lub z dibondu, wygięta w łuk lub o prostokątnym kształcie (z oświetlaniem i bez oświetlenia ledowego). Często stosowany np. na stacjach paliw, ale i w punktach handlowych. W reklamie świetlne w postaci szyldu, warto postawić na jakość.

ZAKRES TERYTORIALNY ZLECEN

Pracujemy najczęsciej w Niemczech, Austrii, Norwegi, ale nasze reklamy świetlne działają już na 5 kontynentach, poprzez wysyłke klientów do ich oddziałów. W Polsce najczęściej wykonujemy prace województwach; Poznańskim, Łódzkim, Mazowieckim, Zachodniopomorskiem, Pomorskim, oraz Lubuskim, tj. w takich miastach jak; Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Kalisz, Koszalin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Płock, Włocławek, Inowrocław, Piotrków Trybunalski, Leszno, Lubin, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Pabianice, Głogów, Starogard Szczeciński, Słupsk, Piła, Konin, Kołobrzeg, Świnoujście, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Żyrardów, Skierniewice, Kutno oraz granica zachodnia tj., Żagań, Żary, Zgorzelec, Bolesławiec, Słubice oraz na terenie całej nimiecko-języcznej cześci europy.

Zapewniamy bezpłatną wizualizację projektu oraz wycenę. Zapraszamy.

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl