Litery 3d Poznań - litery przestrzenne świetlne.

realizacje

WYKONAMY DLA PAŃSTWA - BEZPŁATNĄ WIZUALIZACJĘ WSTĘPNĄ DO WYCENY !!! DLACZEGO LITERY 3D świetlne dominują dziś w świecie reklamy przestrzennej na budynkach? Ponieważ mają pondaprzeciętna widoczność i estetykę. To je wyróżnia spośród innych reklam świetlnych. Podnąszą one prestiż firmy, co też jest istotne. Litery 3d są dowolnymi kształatami - najczęsciej jednak literami i tekstami - logotypami Moga być podświetlane lub niepodświetlane - w budynakch i na budynkach lub innych dowolnych obiektach, nawet wolnostojące na ziemi.

LITERY 3D ŚWIETLNE — KORZYŚCI ze współpracy z właśnie z nami;

tj. ZAMONTOWANIA LITER 3D ŚWIETLNYCH NA TWOIM BUDYNKU:

 • Ponadprzeciętna widoczność w dzień i w nocy (lepsza w porównaniu z kasetonami lub szyldami świetlnymi).
 • Wzrost rozpoznawalności marki / sprzedaży.
 • Wzrost prestiż firmy i estetyki budynku lub wnętrza
 • Przy bardzo nikim koszcie (w stosunku do efektu reklamowego na 1 klienta widzącego reklamę) - to jedna z najtańszych forma reklamy profesjonalnej. A co ważne, jedna z najskuteczniejszych, ponieważ nie można jej wyłączyć i każdy potencjalny klient przemieszczający się obok niej, po prostu musi ją zobaczyć i przeczytać, jęsli jest własciwie zaprojektowana.
 • Energooszczędność i ekologiczny charakter liter 3d - bardzo małe zużycie prądu.

 

 • 2. NIESTANDARDOWE EFEKTY WSPÓŁPRACY Z ADVERTA Poznań?
 • Obsługa na poziomie inżynierskim — tj. KONTROLĄ PROCESU przy PROJEKTOWANIU produkcji oraz montażu ZA SPRAWĄ udokumentowanych UPRAWNIEŃ DO TYCH CZYNNOŚCI, oraz odpowiednim wykonaniem rysunków technicznych. Dodatkowo istnieje możliwość załatwienia przez nas spraw urzędowych (pozwolenia na umieszczenia reklamy).
 • Wyłącznie licencjonowane zachodnie komponenty do produkcji, takich firm jak np. 3M / Bergmann (nie używamy tanich zamienników z ChRL i to na żadnym etapie produkcji i montazu).
 • Wybór na podstawie bezpłatnej wizualizacji komputerowej.
 • Komfort stabilnej i doświadczonej firmy — bezpieczeństwo jakościowe.
 • Korzystne ceny — w stosunku do oferowanej jakości.
 • Opcjonalnie montujemy litery świetlne na dachach, na słupach reklamowych, na pylonach. Litery montowane na dachu budynku, to przeważnie wolnostojące konstrukcje wymagające odwiertów w podłożu dachu, co musi być zaprojektowane przez architekta z uprawnieniami (co równiez zapewniamy).

Wyobraźnia jest nieograniczona w tej formie reklamy. 

Dla przedsiębiorców powinien być istotny fakt, że reklama przestrzenna świetlna - w przeliczeniu na czas ekspozycji i ilości osób, które ją widzą (współczynnik ekspozycji reklamowej) - jest tu w nieprzeciętnym stopniu korzystniejsza kosztowo, w stosunku do innych typów reklam (np. bilbordów wynajmowanych). Przykładowo, jeśli komplet liter świetlnych kosztują inwestora 20 tys. zł, to zważywszy na to, że będzie użytkował je 10 lat, miesięczny koszt wyniesie zaledwie 90 zł miesięcznie (plus max 20 zł za prąd miesiecznie). Trudno za taką cenę o tak skutecznie działająca formę reklamy działającej przez 24H. Właśnie dlatego te reklamy wykonujemy od ponad 25 lat, bo wszyscy nasi INWESTORZY są zadowoleni z inwestycji i mają z tego konkretne korzyści. Nie spotkaliśmy jeszcze ani jednego Kontrahenta, który żałowałby umieszczenia swojej reklamy świetlnej w postaci liter 3d. To działa, po prostu.

Litery przestrzenne 3D - jak je wykonujemy?

Litery świetlne 3d można wykonać praktycznie z każdego materiału tj. stali nierdzewnej, aluminium, blachy stalowej, a nawet drewna oraz pleksi. My jednak przeważnie wykonujemy je z aluminium giętego lub giętej / spawanej blachy aluminiowej przy większych gabarytach. W literach świecących najczęściej licem jest pleksi lub baner świetlny przyliterach powyżej 2 m h, a boki liter są z blachy aluminiowej malowanej na dowolny kolor. W innej opcji tj. literach 3d podświetlanych od tyłu, w literze montuje się od tyły ledy, co daje efekt halo (poświaty za literami).

Reklamowe Litery świetlne 3D - gdzie można je umieszczać?

Litery świetlne przestrzenne 3d montuje się również wewnątrz budynków (i to raczej podświetlane tyłem z efektem halo lub bez podświetlenia) Dłównie jednak na zewnątrz budynków, zarówno na ścianach i dachach budynków. Można je też montować do di-bondowych aluminiowych panelach z podkontrukcją aluminiową, co daje dodatkowy efekt estetyczno-wizualny, ale również na ścianach z betonu lub cegieł (również ocieplonych styropianem), ale także na betonie architektonicznym. Na halach przeważnie montujemy litery 3d do płyt obornickich. Można je również montować na szyldach oraz pylonach reklamowych.

Dlaczego możesz z nami działać bez ryzyka jakościowego?

Od lat 90-tych zajmujemy się produkcją liter 3d i logotypów podświetlanych. Pracujemy w oparciu o nowoczesny park maszynowy w postaci stołów frezujących, giętarek, frezarek oraz maszyn druku wielkoformatowego, oraz ploterów. Wykorzystujemy maszynową produkcję korpusów liter, co pozwala nam na wykonywanie zleceń w krótkim czasie. Nie używamy zamienników materiałowych produkcji ChRL przy żadnej realizacji. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne i profesjonalne materiały europejskich producentów takich jak np. Bergman i 3M, a nie tanie zamienniki. Nasze produkty nie są w grupie najtańszych na rynku, ponieważ używamy odpowiedniej jakość komponentów oraz obsługuje Państwa personel o wysokich kwalifikacjach, czego się nie uzyska przy nadmiernie zaniżonych nakładach. Zespół posiada stosowne wszechstronne uprawnienia, zarówno techniczne, wysokościowe, projektowe jak i inżynierskie. Planując, nasi projektanci zwracają uwagę na luminację diod LED, optymalny kąt widzenia, a także głębokość i odcienie kolorystyczne oraz odległości od odbiorców. To właśnie dzięki tym szczegółom, twoja podświetlana reklama będzie się wyróżniać jakością, estetyką.

Orientacyjny koszt produkcji - pojedyńczej litery podświetlanej LED 3D.

LITERY - BOKI Z TASMY ALUMINIOWEJ GIENTEJ oraz LED PODŚWIETLENIEM do 1,2 m h. 

           WYSOKOŚĆ LITERY                            CENA 1 SZT. NETTO

                      30 CM                                              450 ZŁ.

                     40 CM                                               600 ZŁ.

                      50 CM                                              700 ZŁ.

                      60 CM                                              800 ZŁ.

                      70 CM                                              900 ZŁ.

                      80 CM                                             1000 ZŁ.

                      90 CM                                             1100 ZŁ.

                    100 CM                                             1600 ZŁ.

                    110 CM                                             2000 ZŁ. 

OD TEGO POZIOMU WYSOKOŚCI LITERY - CAŁE SPAWANE Z ALUMINIUM 

                    120 CM                                             3000 ZŁ.

                    130 CM                                             4500 ZŁ.

                    140 CM                                             5000 ZŁ.

                    150 CM                                             6500 ZŁ.

                    160 CM                                             8000 ZŁ.

                    170 CM                                             10500 ZŁ.

                    200 CM                                             12000 ZŁ.

KAŻDY PROJEKT WYCENIAMY JEDNAK INDYWIDUALNIE - BO SĄ JESZCZE INNE CZYNNIKI, KTÓRE MOGĄ WPŁYWAĆ NA KOSZTY REALIZACJI!

(WG ZALECEŃ KONSTRUKCYJNYCH PRODUCENTÓW TAŚM ALU) !!!CO WARTO PODKREŚ— nasi projektanci mają długoletnie doświaczenie — nawazując do zasady, że najpierw jest planowanie i organizowanie, a dopiero potem wykonywanie i kontrola. Litery 3D z technologią LED to również nowoczesny design budynku i skuteczność przekazu reklamowego. Wykonamy też dla Państwa bezpłatną wizualizację projektu i wycenę! Litery 3D zdominowały dziś współczesny rynek reklamy świetlnej w Polsce, ponieważ są łatwiejsze do odczytania w stosunku do kasetonów reklamowych. Warto jednak znaleźć partnera z obsługą inżynierską prLitery 3d są łatwe do odczytania i co istotne, efektownie się prezentują, bo ich ponadprzeciętna estetyka jest dostrzegalna gołym okiem. Jednym słowem, są ozdobą każdego budynku biurowego lub hali produkcyjnej. 

Wybierając partnera z obsługą inżynierską przy takich inwestycjach w reklamę świetlną, zyskujesz zaprojektowanie i wykonanie jej bez kłopotliwych problemów. Są formą trójwymiarowych brył, stanowiących elementy identyfikacji wizualnej — umożliwiający rozpoznanie marki z dużej odległości. Wyeliminowały stosowane wcześniej awaryjne i energochłonne świetlówki i neony gazowe.zy realizacji inwestycji w reklamę Led 3D, bo wykona ją profesjonalnie technicznie i projektowo. Litery 3D z technologią LED to też  wzrost estetyki obiektu.   LI

 

Gdzie REALIZUJEMY ZLECENIA? 

W Polsce najczęściej wykonujemy prace w WOJEWÓDZTWACH; Poznańskim, Łódzkim, Mazowieckim, Zachodniopomorskiem, Pomorskim, oraz Lubuskim, tj. w takich miastach jak; Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Kalisz, Koszalin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Płock, Włocławek, Inowrocław, Piotrków Trybunalski, Leszno, Lubin, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Pabianice, Głogów, Starogard Szczeciński, Słupsk, Piła, Konin, Kołobrzeg, Świnoujście, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Żyrardów, Skierniewice, Kutno oraz granica zachodnia tj., Żagań, Żary, Zgorzelec, Bolesławiec, Słubice i wielu innych których nie zdołałem tu wymienić. Oczywiście dla Klientów sieciowych, realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, a nawet Europy. Pracujemy zatem najczęsciej w Polsce centralnej, zachodniej i północnej, ale również w Niemcy, Austria tj. na terenie niemiecko-języcznej cześci Europy. Ale z czego jesteśmy szczególnie dumni, nasze reklamy świecą już na 5 kontynentach, poprzez wysyłkę  przez naszych Konstrahentów sieciowych ich reklam - wyprodukowanych u nas - do ich oddziałów np w Azji, Afryce. 

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl