Litery 3d - przestrzenne - świetlne - Poznań.

co to jest?

LITERY 3D ŚWIETLNE — KORZYŚCI ze współpracy z ADVERTĄ - https://www.adverta.com.pl/pl_PL/litery-3d-poznan-swietlne/

  1. Ponad-przeciętna widoczność w dzień i w nocy (korzystniejsza np. w porównaniu z kasetonami lub szyldami świetlnymi).
  2. Wzrost rozpoznawalności i prestiżu marki / sprzedaży.
  3. Wzrasta estetyka budynku lub wnętrza.

Przy bardzo niskim nakładzie w stosunku do efektu (współczynnik jednego klienta widzącego reklamę a nakład finansowy) - to litry świetlne to jedna z najtańszych forma reklamy profesjonalnej. A co ważne, jedna z najskuteczniejszych, ponieważ nie można jej wyłączyć i każdy potencjalny klient przemieszczający się obok niej, po prostu musi ją zobaczyć przeczytać, - jednak jeśli jest właściwie zaprojektowana i wykonana.

Energooszczędność - bardzo małe zużycie prądu i ekologiczny charakter naszych liter 3d.

 

Niestandardowe efekty współpracy z nami?

1. Obsługa na poziomie inżynierskim — to kontrola procesu od projektowania do montażu, co umożliwia nam posiadanie udokumentowanych uprawnień i odpowiedniego wykształcenia technicznego oraz doświaczenie 20 letnie. Odpowiednie wykonanie projektów i rysunków technicznych. Istnieje możliwość załatwienia przez nas spraw urzędowych - pozwoleń na umieszczenia reklam.

2. Wyłącznie licencjonowane zachodnie komponenty do produkcji, takich firm jak Bergmann (nie używamy tanich zamienników z ChRL i to na żadnym etapie produkcji i montażu).

3. Wybór Inwestora jest na podstawie bezpłatnej wizualizacji komputerowej i specyfikacji tech.
4. Komfort stabilnej - 20 lat w baraży — bezpieczeństwo jakościowe i finansowe.
5. Korzystne ceny — w stosunku do oferowanej wzorowej jakości.
6. Montujemy litery świetlne na dachach - słupach reklamowych - pylonach, ale głównie na ścianach i halach.

 

Litery przestrzenne 3D - jak je wykonujemy?

Litery świetlne można wykonać praktycznie z każdego materiału tj. stali nierdzewnej, aluminium, blachy stalowej, pleksi, a nawet drewna oraz. My jednak przeważnie wykonujemy je z aluminium giętego lub giętej spawanej blachy aluminiowej - przy większych gabarytach. W literach świecących zazwyczaj licem jest pleksi lub baner podświetlany (baner stosujemu zawsze przy literach powyżej 2 m wysokości). Boki liter są z blachy alu - malowanej na dowolny kolor.

W literach 3d podświetlanych od tyłu - halo, w literze montuje się od tyły ledy w aluminiowej literze, co daje efekt halo (poświaty za literami).

Dla przedsiębiorców powinien istotne być to, że reklama przestrzenna 3d - w przeliczeniu na czas ekspozycji i ilości osób, które ją widzą (współczynnik ekspozycji reklamowej) - jest bezkonkurencyjnie korzystna w stosunku do innych typów reklam (np. bilbordów wynajmowanych). Powiem więcej, zdarza się, że nawet jest ważniejsza od reklamy w internecie. Przykładowo - jeśli komplet liter świetlnych kosztują inwestora 20 000 - i będzie wykorzystywany 10 lat, to miesięczny koszt wyniesie zaledwie ok. 90 zł miesięcznie !!! (plus max 20 zł za prąd miesięcznie). No trudno za taką cenę - o tak skuteczniej działającą formę reklamy. Właśnie dlatego tę reklamy wykonujemy od ponad 20 lat, bo wszyscy Klienci są zadowoleni z inwestycji bo mają konkretne korzyści i bezpieczeństwo techniczno-jakościowe liter. Nie spotkaliśmy jeszcze ani jednego Kontrahenta, który żałowałby zakupu swojej reklamy świetlnej w postaci liter 3d. To działa, po prostu działa.

 

Reklamowe Litery świetlne 3D - gdzie można je umieszczać? Litery świetlne przestrzenne 3d montuje się również wewnątrz budynków (i to raczej podświetlane tyłem z efektem halo lub bez podświetlenia) Oczywiście na zewnątrz budynków, zarówno na ścianach jak i dachach budynków. Litery można montować do aluminiowych paneli z podkonstrukcją aluminiową (co daje dodatkowy efekt estetyczno-wizualny) ale też na ścian z betonu lub cegieł (również ocieplonych styropianem), ale także na betonie architektoniczny. Na halach przeważnie montujemy litery 3d do płyt obornickich. Można je również montować na szyldach oraz pylonach reklamowych.

 

Zespół posiada stosowne wszechstronne uprawnienia, zarówno techniczne, wysokościowe, projektowe jak i inżynierskie. Nasi projektanci zwracają uwagę na luminację diod LED, optymalny kąt widzenia i odległości w przestrzeni od odbiorcy, a także głębokość i odcienie kolorystyczne oraz odległości od odbiorców. To właśnie dzięki tym szczegółom, twoja podświetlana reklama będzie się wyróżniać - jakością, skutecznością i estetyką.
Każdy projekt wyceniamy indywidualnie wg. zasady, że najpierw skrupulatne planowanie i organizowanie, a dopiero potem wycenianie, wykonywanie i kontrola.
Warto znaleźć partnera z obsługą inżynierską, bo uzyskasz efekt wow - nie tylko wizualnie, ale także technicznie, i o to chodzi. I przez wiele lat reklam twoja - nie będzie generował problemów - a same zyski.

 

Dlaczego możesz z nami działać bez ryzyka jakościowego? Od lat 90-tych zajmujemy się ślusarstwem, produkcją liter 3d i reklam podświetlanych. Pracujemy w oparciu o nowoczesny park maszynowy w postaci stołów frezujących, giętarek, frezarek oraz maszyn druku wielkoformatowego i ploterów. Wykorzystujemy maszynową produkcję korpusów liter, co pozwala nam na wykonywanie zleceń w krótkim czasie. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne i profesjonalne materiały europejskich producentów lub koreańskich (nigdy chińskich tanich zamienników).
Nasze produkty nie są w grupie najtańszych na rynku - ponieważ używamy wzorowej jakość komponentów i reprezentujemy personel o wysokich udokumentowanych kwalifikacjach, co udowodnimy na spotkaniu z Państwem i można też potwierdzić u naszych Klientów.

Litery świetlne które wykonujemy, nie uzyska się przy zaniżonych nakładach na personel i komponenty! Jest to często stosowana strategia - my mamy inne podejście i stawiamy na jakośc...

 

Gdzie wykonujemy zlecenia dla firm? Najczęściej wykonujemy prace w WOJEWÓDZTWACH; Poznańskim, Łódzkim, Mazowieckim, Zachodniopomorskim, Pomorskim, oraz Lubuskim, tj. w takich miastach jak; Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Kalisz, Koszalin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Płock, Włocławek, Inowrocław, Piotrków Trybunalski, Leszno, Lubin, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Głogów, Starogard Szczeciński, Słupsk, Piła, Konin, Kołobrzeg, Świnoujście, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Żyrardów, Skierniewice, Kutno - oraz na granicy zachodnia w Żagań, Żary, Zgorzelec, Bolesławiec, Słubice i wielu innych miejscowości których nie zdołałem tu już wymienić. Oczywiście dla Klientów sieciowych, realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, a nawet Europy.

Pracujemy zatem najczęściej w Polsce zachodniej i północnej oraz czasami na terenie niemiecko - języcznej części Europy. Ale z czego jesteśmy szczególnie dumni, nasze reklamy świecą już na 4 kontynentach - poprzez wysyłkę przez naszych Kontrahentów sieciowych ich reklam - wyprodukowanych u nas - do ich oddziałów np. w Azji, Afryce.

           WYSOKOŚĆ LITERY                            CENA 1 SZT. NETTO

                      30 CM                                              450 ZŁ.

                     40 CM                                               600 ZŁ.

                      50 CM                                              700 ZŁ.

                      60 CM                                              800 ZŁ.

                      70 CM                                              900 ZŁ.

                      80 CM                                             1000 ZŁ.

                      90 CM                                             1100 ZŁ.

                    100 CM                                             1600 ZŁ.

                    110 CM                                             2000 ZŁ. 

                    120 CM                                             3000 ZŁ.

                    130 CM                                             4500 ZŁ.

                    140 CM                                             5000 ZŁ.

                    150 CM                                             6500 ZŁ.

                    160 CM                                             8000 ZŁ.

                    170 CM                                            10500 ZŁ.

                    200 CM                                            12000 ZŁ.

 

Czekamy na kontakt z Tobą:)

Adnerta reklamy na budynkach i pylony.

Sławomir Wiśniewski - marketing i obsługa Inwestora.

tel. 696 655 786

s.wisniewski@adverta.com.pl

https://www.adverta.com.pl/pl_PL/litery-3d-poznan-swietlne/

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl