Rodzaje montażu reklam świetlnych - przestrzennych 3d.

adverta

Jak montujemy reklamy świetlne na obiekcie Inwestora?

 

Aby fachowo zamontować reklamę przestrzenną należy posiadać; 

 

1. odpowiedni maszyny i sprzęt do produkcji, 

2. uprawnienia i doświadczenie zawodowe personelu, 

3. obliczenia i rysunki techniczne, czasami też pozwolenia,

4. ubezpiecznie OC. 

 

Silniejsze niż kiedyś wiatry w dzisiejszej Polsce, są już powszechne. A tu przecież chodzi o fundamentalną sprawę tj. bezpieczeństwo ludzi i majątku. Dlatego też, doświadczone z uprawnieniami firmy są gwarancją spokojnego montażu i długotrwałego użytkowania reklam.

Zawsze doradzamy Inwestorowi optymalny i bezpieczny sposób montażu reklamy, ponieważ posiadmy odpowiednią wiedzę techniczną, a bezpieczeństwo Inwestora - jest dla nas priorytetem ponad wszystkie inne sprawy.

 TYP 1. Montaż bezpośrednio do ściany za pomocą kleju i kołków rozporowych lub blachowkrętów. 

 

Najprostrzy z typów montażu, ale dla lekkich i małych konstrukcji reklamowych. Bardzo rzadko stosujemy - bo narusza popodłoże.

 

 

 

 

 

 

 

 TYP 2. Montaż za pomocą dystansów - głównie dla litery z podświetleniem tylnim HALO i niepodświetlanych. 

 

Litery efektowanie wyglądają, ponieważ odstaje kilka centymetrów od ściany. Często stosowana przy podświetleniu tylnim tj. efekcie halo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYP 3. Montaż reklamy na podkonstrukcji aluminiowej do ściany (tzw. szyny), ale bez tła pod literami. 

 

Pod-konstrukcja aluminiowa z profili, pomalowana w kolorze elewacji i mało widoczna. Do niej można domontować zarówno; kaseton, szyldy i litery 3d.

   

 

 

 

 

 

 

TYP 4. Montaż na panelach aluminiowych - na wyspawanej ramie z profili aluminiowych -jako stelaż przymocowany do muru lub płyty obornickiej (hale)

 

Podkonstrukcja aluminiowa z profili aluminiowych, a jako tło dibond aluminiowy lub panele z blachy aluminiowej - montowany bezpośrenio do ściany cały panel na podkonstrukcji. Do nich najczęściej montuje się litery 3D świetlne

 

 

TYP 5. Reklama w postaci liter 3d lub kasetonów na dachach - mocowana na wolnostojącej konstrukcji stalowej ocynkowanej, obciążonej bloczkami betonowymi lub przykręcana do konstrukcji dachu. 

 Konstrukcja ta może być trwale związana z dachem za pomocą tzw. szpil chemicznych lub śrub lub nie związana z nim tj. obciążona balastem w postaci bloczków betonowych w odpowiedniej ilości. oczywiście na to trzeba niec obliczenia arachitekta z uprawnieniami. Niezbędne są dokumenty projektu budowlano-techniczne, z obliczeniami naporu wiatru, którą możemy też zapewnić. Pomagamy też uzyskać stosowne pozwolenia na budowe z urzedu.

 

 TYP 6. Montaż pylonów i tablic reklamowych.

 

Aby profesjonalnie osadzić pylony w ziemi, trzeba przygotować kosz z prętów stalowych (zbrojenie) wraz z śrubami lub zamontować go na kotwy chemiczne. Służy to odpowiednio mocnemu przykręceniu i wbetonowaniu w ziemię pylonu lub tablicy.

Śruby umożliwiają też dodatkową możliwość bezproblemowego przemieszczenia pylonu lub tablicy w inne miejsce, przy niskim koszcie tej operacji i braku potrzeby produkcji nowych pylonów przy zmianie lokalizacji firmy.

 

Badz spokojny - wszystko doradzimy i probelmu nie będzie!!!

www.adverta.com.pl

 

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl