Rodzaje MONTAŻU reklam świetlnych - przestrzennych 3d.

adverta

Jakie są TYPY MONTAŻU reklamy zewnętrznej przestrzennej?

Aby dobrze zamontować reklamę przestrzenną należy posiadać; 1. odpowiedni sprzęt, 2. uprawnienia, kwialifikację oraz doświadczenie zawodowe, 3. obliczenia i rysunki techniczne, czasmi pozwolenia. Silne wiatry w dzisiejszej Polsce nie należą do rzadkości. A tu chodzi przecież o fundamentalną sprawę tj. bezpieczeństwo ludzi i majątku. Dlatego też, doświadczone i z uprawnieniami firmy to gwarancja spokojnego użytkowania. Zawsze doradzamy Inwestorowi optymalny i bezpieczny sposób montażu, ponieważ posiadmy odpowiednią techniczną widzę.

 

1. Montaż bezpośrednio do ściany za pomocą kleju i kołków rozporowych lub blachowkrętów. 

Najprostrzy typ montażu, ale dla lekkich i małych konstrukcji reklamowych. 

2. Montaż za pomocą dystansów - głównie dla litery z podświetleniem tylnim. 

Reklama efektowanie wygląda, ponieważ odstaje 2 cm. od ściany. Często stosowana przy podświetleniu tylnim – efekt halo - estetyczno – świetlny.

 

 

3. Montaż reklamy na podkonstrukcji aluminiowej (tzw. szyny) do ściany, ale co ważne bez tła pod literami. 

Pod-konstrukcja aluminiowa z profili, pomalowana w kolorze elewacji, mało widoczna. Do niej można domontować zarówno; kaseton, szyldy i litery 3d przestrzenne.

   

4. Montaż na panelach dibondowych w ramie aluminiowej z dibondu do muru lub płyty obornickiej (hale)

Podkonstrukcja aluminiowa z profili stalowych lub aluminiowych, a jako tło dibond aluminiowy typu dobond lub panele z blachy aluminiowej - montowany bezpośrenio do ściany cały panel - opierający sie podkonstrukcji panelu. Do niej najczęściej montuje się panele z literami 3D świetlnymi lub same panele wyklejane folią.

5. Reklama w postaci liter 3d lub kasetonów na dachu - mocowana na wolnostojącej konstrukcji stalowej ocynkowanej, obciążona bloczkami betonowymi lub przykręcana do konstrukcji dachu. Wszystko zgodnie z prawem projektujemy przez ludzi z uprawnieniami i pomagamy uzuskać stosowne pozwolenia na budowe.

Konstrukcja ta może być trwale związana z dachem za pomocą tzw. szpil chemicznych / śrub lub nie związana z nim tj. obciążona balastem w postaci bloczków betonowych w odpowiedniej ilości. Niezbędne są dokumenty projektu budowlano-technicznego z obliczeniami naporu wiatru, którą możemy też zapewnić i stosowne pozwolenia z urządów.

 

6. Montaż pylonów i tablic reklamowych.

Aby profesjonalnie osadzić pylony w ziemi, trzeba przygotować kosz z prętów stalowych z śrubami lub zamontować go na kotwy chemiczne. c celu odpowiednio mocnego przykręcenia i wbetonować w ziemię pylonu lub tablicy. Śruby umożliwiają też dodatkowo możliwość bezproblemowego przemieszczenia pylonu lub tablicy w inne miejsce, przy niskim koszcie tej operacji i braku potrzeby produkcji nowych reklam przy przeprowadzce.

Badz spokojny - wszystko doradzimy!!! 

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl