Rodzaje MONTAŻU reklam świetlnych - przestrzennych 3d.

adverta

Jakie są TYPY MONTAŻU reklamy zewnętrznej przestrzennej?

Aby dobrze zamontować reklamę przestrzenną należy posiadać; 1. odpowiedni sprzęt, 2. uprawnienia, kwialifikację oraz doświadczenie zawodowe, 3. obliczenia i rysunki techniczne, czasmi pozwolenia.

Silne wiatry w dzisiejszej Polsce nie należą do rzadkości. A tu chodzi przecież o fundamentalną sprawę tj. bezpieczeństwo ludzi i majątku. Dlatego też, doświadczone i z uprawnieniami firmy to gwarancja spokojnego użytkowania. Zawsze doradzamy Inwestorowi optymalny i bezpieczny sposób montażu, ponieważ posiadmy odpowiednią techniczną widzę.

1. Montaż bezpośrednio do ściany za pomocą kołków rozporowych. Najprostrzy typ montażu, ale nie zawsze możliwy do zastosowania. Tylko dla lekkich i małych konstrukcji reklamowych. 

                                   

2. Montaż za pomocą dystansów. Reklama efektowanie wygląda, ponieważ odstaje kilka centymetrów od ściany. Jest również stosowana przy podświetleniu tylnim – efekt halo. Efekt estetyczno – przestrzenny.

                                   

3. Montaż reklamy na pod-konstrukcji aluminiowej, ale bez tła pod literami. Pod-konstrukcja aluminiowa z profili, pomalowana w kolorze elewacji, mało widoczna. Do niej można domontować zarówno; kaseton, szyldy i litery 3d przestrzenne.

                                          

4. Montaż na panelu aluminiowym typu dibond liter 3d przestrzennychPodkonstrukcja aluminiowa z profili stalowych lub aluminiowych, a jako tło dibond aluminiowy lub panele z blachy aluminiowej. Do niej najczęściej montuje się litery 3D świetlne.

                                         

5. Reklama w postaci liter 3d lub kasetonów na dachu - mocowana na wolnostojącej konstrukcji stalowej ocynkowanej. Konstrukcja ta może być trwale związana z dachem za pomocą tzw. szpil chemicznych lub nie związana z nim tj. obciążona balastem. Wymaga to dokumentów obliczeniowo-technicznej, którą możemy zapewnić.

 

                                   

6. Montaż pylonów reklamowych i tablic. Aby profesjonalnie osadzić je w ziemi, trzeba przygotować kosz z prętów stalowych z śrubami do przykręcenia pylonu lub tablicy i wbetonować w ziemię. Śruby umożliwiają też dodatkowo możliwość bezproblemowego przemieszczenia pylonu lub tablicy w inne miejsce, przy niskim koszcie tej operacji.

 

 Zawsze DORADZAMY OPTYMALNY RODZAJ MONTAŻU reklam !!!

 

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl