Montaż reklam

adverta

 Aby dobrze zamontować reklamę przestrzenną należy posiadać; odpowiedni sprzęt, uprawnienia, obliczenia, czasami pozwolenia oraz doświadczenie. Silne wiatry w dzisiejszej Polsce nie należą do rzadkości. A tu chodzi przecież o fundamentalną sprawę tj. bezpieczeństwo ludzi i majątku. Dlatego też doświadczone i kwalifikacje firmy, to gwarancja spokojnego użytkowania. Zawsze doradzamy Inwestorowi optymalny i bezpieczny sposób montażu, posiadmy powyższe uprawnienia.

 

Rodzaje montażu reklamy zewnętrznej;

 

1. Bezpośrednio do ściany za pomocą kołków rozporowych, najprostrza ale nie zawsze możliwa do zastosowania.

                                     

2. Za pomocą dystansów (reklama odstaje kilka centymetrów od ściany). Jest często stosowana przy podświetleniu tylnym – efekt halo. Daje dodatkowy efekt estetyczny – przestrzenny.

                                        

3. Montaż reklamy na pod-konstrukcji aluminiowej, ale bez tła pod literami.  Pod-konstrukcja aluminiowa z profili, pomalowana w kolorze elewacji, mało widoczna. Do niej można domontować zarówno kaseton, jak i szyldy.

                                          

4. Montaż reklamy na pod-konstrukcji aluminiowej z tłem pod literami (to tzw. otoki lub panele). Pod – konstrukcja aluminiowa z profili stalowych lub aluminiowych, a jako tło dibond aluminiowy lub panele z blachy aluminiowej. Do niej najczęściej montuje się litery 3D świetlne.

                                         

5. Reklama na dach, na wolostojącej konstrukcji aluminiowej lub stalowej ocynkowanej. Konstrukcja może być trwale związana z dachem za pomocą tzw. szpil chemicznych lub nie związana tj. obciążona balastem. Wymaga to najczęściej dokumentów obliczeniowo-technicznej, którą możemy zapewnić.

                                   

6. Montaż pylonów reklamowych i tablic. Aby profesjonalnie osadzić je w ziemi, trzeba przygotować kosz z prętów stalowych z śrubami do przykręcenia pylonu lub tablicy i wbetonować go w ziemię. Śruby umożliwiają też dodatkowo możliwość bezproblemowego przemieszczenia pylonu lub tablicy w inne miejsce.

                                  

 

                                   KAŻDEMU KONTRACHENTOWI ZAWSZE DORADZAMY OPTYMALNY DLA NIEGO RODZAJ MONTAŻU !!!

 

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl