Montaż reklam świetlnych - przestrzennych 3d.

adverta

Jakie są typy montażu reklamy zewnętrznej przestrzennej?

Aby dobrze zamontować reklamę przestrzenną należy posiadać; odpowiedni sprzęt, uprawnienia, obliczenia i rysunki techniczne, pozwolenia oraz doświadczenie. Silne wiatry w dzisiejszej Polsce nie należą do rzadkości. A tu chodzi przecież o fundamentalną sprawę tj. bezpieczeństwo ludzi i majątku. Dlatego też, doświadczone i kwalifikacje firmy to gwarancja spokojnego użytkowania. Zawsze doradzamy Inwestorowi optymalny i bezpieczny sposób montażu, ponieważ posiadmy odpowiednie techniczne uprawnienia.

 

1. Montaż bezpośrednio do ściany za pomocą kołków rozporowych, najprostrzy typ montażu, ale nie zawsze możliwy do zastosowania. Tylko dla lekkich, małych, konstrukcji reklamowych.

                                     

 

2. Montaż za pomocą dystansów (reklama efektowanie wygląda bo odstaje kilka centymetrów od ściany). Jest również stosowana przy podświetleniu tylnym – efekt halo. Daje efekt estetyczny – przestrzenny.

                                   

 

3. Montaż reklamy na pod-konstrukcji aluminiowej, ale bez tła pod literami.  Pod-konstrukcja aluminiowa z profili, pomalowana w kolorze elewacji, mało widoczna. Do niej można domontować zarówno kaseton, jak i szyldy.

                                          

 

4. Montaż na pod-konstrukcji aluminiowej z tłem pod literami (to tzw. otoki lub panele z literami 3d). Podkonstrukcja aluminiowa z profili stalowych lub aluminiowych, a jako tło to dibond aluminiowy lub panele z blachy aluminiowej. Do niej najczęściej montuje się litery 3D świetlne.

                                         

 

5. Reklama na dach, na wolostojącej konstrukcji. Konstrukcja może być trwale związana z dachem za pomocą tzw. szpil chemicznych lub nie związana tj. obciążona balastem. Wymaga to najczęściej dokumentów obliczeniowo-technicznej, którą możemy zapewnić.

                                   

 

6. Montaż pylonów reklamowych i tablic. Aby profesjonalnie osadzić je w ziemi, trzeba przygotować kosz z prętów stalowych z śrubami do przykręcenia pylonu lub tablicy i wbetonować go w ziemię. Śruby umożliwiają też dodatkowo możliwość bezproblemowego przemieszczenia pylonu lub tablicy w inne miejsce.

 

 Zawsze DORADZAMY OPTYMALNY RODZAJ MONTAŻU.

 

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl