Rodzaje MONTAŻU reklam świetlnych - przestrzennych 3d.

adverta

Jakie są TYPY MONTAŻU reklamy zewnętrznej przestrzennej?

Aby dobrze zamontować reklamę przestrzenną należy posiadać; 1. odpowiedni sprzęt, 2. uprawnienia, kwialifikację oraz doświadczenie zawodowe, 3. obliczenia i rysunki techniczne, czasmi pozwolenia. Silne wiatry w dzisiejszej Polsce nie należą do rzadkości. A tu chodzi przecież o fundamentalną sprawę tj. bezpieczeństwo ludzi i majątku. Dlatego też, doświadczone i z uprawnieniami firmy to gwarancja spokojnego użytkowania. Zawsze doradzamy Inwestorowi optymalny i bezpieczny sposób montażu, ponieważ posiadmy odpowiednią techniczną widzę.

 

1. rodzaj - montaż bezpośrednio do ściany za pomocą kleju. 

Najprostrzy typ montażu, ale rzadko możliwy do zastosowania. Tylko dla b. lekkich i małych konstrukcji reklamowych. 

                                   

 

2. rodzaj - montaż za pomocą dystansów - głównie litery z podświetleniem tylnim. 

Reklama efektowanie wygląda, ponieważ odstaje 2 cm. od ściany. Często stosowana przy podświetleniu tylnim – efekt halo - estetyczno – świetlny.

 

 

3. rodzaj - montaż reklamy na podkonstrukcji aluminiowej (tzw szyny) do ściany, ale bez tła pod literami. 

Pod-konstrukcja aluminiowa z profili, pomalowana w kolorze elewacji, mało widoczna. Do niej można domontować zarówno; kaseton, szyldy i litery 3d przestrzenne.

                                          

 

4. rodzaj - montaż liter 3d przestrzennych na panelach alum. z dibondu. Doradzmy kiedy te rozwiązanie warto sposować. 

Podkonstrukcja aluminiowa z profili stalowych lub aluminiowych, a jako tło dibond aluminiowy lub panele z blachy aluminiowej. Do niej najczęściej montuje się litery 3D świetlne.

 

5. rodzaj - reklama w postaci liter 3d lub kasetonów na dachu - mocowana na wolnostojącej konstrukcji stalowej ocynkowanej, obciążona bloczkami betonowymi lub przykręcana do konstrukcji budynku. Wszystko projektujemy przez ludzi z uprawnieniami.

Konstrukcja ta może być trwale związana z dachem za pomocą tzw. szpil chemicznych lub śrub lub nie związana z nim tj. obciążona balastem. Niezbędne są dokumenty projektu budowlano-technicznego z obliczeniami naporu wiatru, którą możemy też zapewnić.

 

                                   

 

6. rodzaj - montaż pylonów i tablic reklamowych. Badz spokojny - wszystko doradzimy.

Aby profesjonalnie osadzić je w ziemi, trzeba przygotować kosz z prętów stalowych z śrubami doBądz spokojny, DORADZAMY OPTYMALNY RODZAJ MONTAŻU. przykręcenia pylonu lub tablicy i wbetonować w ziemię. Śruby umożliwiają też dodatkowo możliwość bezproblemowego przemieszczenia pylonu lub tablicy w inne miejsce, przy niskim koszcie tej operacji.

 

 

 

 

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl