Jak nabyć reklamę świetlną - litery 3d, pylony, szyldy?

adverta

Proces zakupu reklam świetnych 3d.

 

6 prostych etapów nabycia reklamy świetlnej 3d dla firmy – czyli jak nabyć litery 3d, pylony, szyldy i kasetony?

 

Nabycie reklamy świetlnej jest nieskomplikowane, jeśli wykonawca ma odpowiednią jakość produkcji i obsługi. Wtedy jest to pozbawione ryzyka. Jak przebiega sam prces zakupu przez inwestora? Prawie zawsze są jakieś różnice w preferencjach inwestorów, ale generalnie można wyrónić pewne stałe elementy w procesie kontkatu z nami;

1. Inwestor ma pomysł !!! umieszczenia na obiekcie reklamy świetlne 3d w postaci liter 3d, szyldu, kasetony lub pylonu reklamowego.

2. Potencjalnie zainteresowany Kontrahent piszę do nas meila lub dzwoni i informuje nas o następujących kwestiach; 

A. Orientacyjne wymiary reklamy lub przestrzeni przeznaczonej na nią, oraz opis lokalizacja na budynku. inwestor wysyła też zdjęcia miejsca montażu tej reklamy i/lub rysunki architektoniczne budynku. 

B. Trzeba też wysłać nam meilem swoje logo w grafice wektorowej (tak aby dało się je otworzyć je w Corelu) oraz ewentualne dodatkowe testy lub grafiki które mają być na reklamie umieszczone. C. Podaje się adres montażu oraz opis preferowanej technologii wykonania (lub my ją doradzimy).

3. Jeżeli Inwestor wstępnie akceptuje naszą propozycję wizualną i wycenę (jeszcze bez formalnych zobowiązań), to nasz inżynier spotyka się z nim, na jego obiekcie, w celu doprecyzowania szczegółów technicznych. Zapoznaje on również Inwestora w czasie spotkania z próbkami materiałów do produkcji (np. z gotowymi pokazowymi literami 3d). Inżynier dokonuje osobiście niezbędnych pomiarów na miejscu montażu reklamy i omawia z Zleceniodawcą kwestie elektryczne.

4. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów projektu, wysyłamy projekt rysunków, wizualizacji i umów do ostatecznej akceptacji oraz podpisu.

5. Po podpisaniu umowy i dokonaniu wpłaty 50 % zaliczki, przechodzimy do produkcji i montażu danej reklamy, zgodnie z umową.

6. Po akcetacji wykonania wystawiamy fakturę końcową, ale nadal jesteśmy do Twojej dyspozycji, zapewniając Państwu serwis i gwarancję.

 

Z poważaniem

Sławomir Wiśniewski

T; 696 655 786 E; s.wisniewski@adverta.com.pl

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl