Litery 3d świetlne Poznań

realizacje

Litery 3D charakteryzują dziś współczesną reklamę świetlną. Czym są litery przestrzenne 3d świetlne? Są to dowolnie kształty logotypy firmy lub tekstu, umieszczone na i w budynkach. Są łatwe do odczytania z daleka i efektowne, bo ich ponadprzeciętna estetyka jest widzoczna gołym okiem. Jednym słowem, są ozdobą każdego budynku firmy lub nawet hali. Postaw na partnera z obsługą inżynierską przy realizacji inwestycji w zewnętrzną reklame świetlną LED, a wykonamy ją nowocześnie i bezproblemowo. Litery 3D z technologią LED to nowoczesny design budynku, doskonała widocznść i skuteczność przekazu reklamowego. Wykonamy dla Państwa bezpłatną wizualizację projektu i wycenę. Zapraszamy.

Litery świetlne 3D - charakterystyka

Litery 3D zdominowały dziś przez swoją skuteczność, współczesny rynek reklamy świetlnej w Polsce. Są łatwe do odczytania, nawet z bardzo daleka i efektowne wizualnie. Jednym słowem, są ozdobą każdej hali lub budynku firmy. Warto znalść partnera z obsługą inżynierską przy realizacji inwestycji w reklamę Led 3d, bo wykonamją ją profesjonalnie technicznie i projektowo. Litery 3D z technologią LED to nowoczesny forma design budynku, doskonale widocznei logo i wzrost estetyki obiektu. 

Czym są litery przestrzenne 3d świetlne? Są to dowolnie kształty logotypy firmy lub tekstu, umieszczone na budynku / innym elemencie architektury. Są forma trójwymiarowych brył, stanowiących element identyfikacji wizualnej, umożliwiających rozpoznanie marki z dużej odległości. Wyeliminowały stosowane wcześniej awaryjne i energochłonne świetlówki i neony.

Litery świetlne 3D - korzyści

KORZYŚCI Z UMIESZCZENIA NA BUDYNKU LITER 3D ŚWIETLNYCH DLA FIRMY PRZEZ NASZĄ FIRMĘ:

  • Ponadprzeciętna widoczność w dzień i w nocy (lepsza w porównaniu z kasetonami lub szyldami świetlnymi).
  • Obsługa na poziomie inżynierskim przy produkcji i montażu.
  • Wybór na podstawie bezpłatnej wizualizacji komputerowej - komfort i bezpieczeństwo jakościowe.
  • Wzrost prestiż firmy i estetyki budynku.
  • Energooszczędna i ekologiczna reklama świetlna.
  • Wyłcznie zachodnie komponenty do produkcji, takich firm jak 3M i Bergamann (nie używamy zaminienników z CHRL)
  • Przy bardzo nikim koszcie, w stosunku do efektu, to najtańsza na rynku forma reklami profesjonalnej. A co najważniejsze, jedna z najskuteczniejszych, ponieważ nie można ją wyłaczyć i każdy potencjalny klient przemieszczjący sie obok niej, po prostu ją widzi.

Napisy na diodach LED nie są używane wyłcznie naściennie. Opcjonalnie montujemy litery świetlne na dachu, na słupach reklamowych, na totemach i pylonach. Wyobraźnia jest nieograniczona w tej technologii. Litery montowane na dachu budynku, to przeważnie wolnostojące konstrukcji, bez konieczności odwiertów w podłożu dachu. Dla przedsiębiorców równie istotny jest fakt, że reklama przestrzenna świetlna w przeliczeniu na czas ekspozycji i ilości osób, które ją widzi (tj. współczynnik skuteczności reklamowej) jest niebywale korzystniejsz kosztowo, w stosunku do innych typów reklamy (np bilbordów wynajmowanych).

Przykładowo, jeśli komplet liter świetlnych kosztują inwestora 15 tys. zł, to zważywszy że będzie użytkował je np. 10 lat, miesięczny koszt dla jego firmy wyniesie zaledwie 99 zł miesięcznie plus 40 zł za prąd. Trudno za taką cenę o skutecznie działająca forme reklamy 24h. Właśnie dlatego to wykonujemy od ponad 25 lat, bo wszyscy nasi klienci są zadowolonie z inwestycji. Nie spotkaliśmy jeszcze Kontrahenta, który żałowałby umieszczenia swojej reklamy świetlnej w postaci liter 3d, no chyba że wybrał niewłaściwego wykonawce, bo takich już spotkaliśmy.

Litery świetlne 3D - z czego się je wykonuje?

Litery świetlne 3d można wykonać praktycznie z każdego materiału tj stali nierdzewnej, aluminium, blachy stalowej, a nawet drewna oraz plexi. My jednak przeważnie wykonujemy je z aluminium giętego lub giętej / spawanej blachy przy większych gabarytach. W literach świecących najczęściej licem jest plexi lub baner świetlnyi, a boki liter są z blachy aluminiowej malowanej na dowolny kolor. W innej opcji tj literach 3d podświetlanych od tyłu, w literze montuje się od tyły ledy, co daje efekt Halo (poświaty za literami).

Litery świetlne 3D - gdzie można je umieścić?

Litery świetlne przestrzenne 3d montuje się rzadziej wewnątrz budynków (raczej podświetlane tyłem z efektem halo) i przeważnie na zewnątrz budynków, zarówno na ścianach i dachach budynków. Można je też montować do di-bondowych aluminiowych panelach, co daje dodatkowy efekt estetyczno-wizualny, ale również na ścianach z betony lub cegieł (również ocieplonych styropianem), ale także na betonie architektonicznym. Na halach przewżnie montujemu litery 3d do płyty obornickiej. Można je również montować również na szyldach oraz pylonach reklamowych.

Litery świetlne 3D - co odróżnia nas od wielu innych firm?

Od lat dziewięćdziesiątych, zajmujemy się produkcją liter 3d i logotypów podświetlanych. Pracujemy w oparciu nowoczesny park maszynowy w postaci stołów frezujących, giętarek, frezarek oraz maszyn druku wielkoformatowego oraz ploterów. Wykorzystujemy maszynową produkcję korpusów liter, co pozwala nam na wykonywanie zleceń w krótkim czasie. Nie używamy zaminników materiałowych i częściowych produkcji CHRL, przy żadnej realizacji. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalnych i profesjonalny materiały europejskich producentów takich jak np Bergman i 3M.

Nasze produkty nie są w grupie najtańszych na rynku, ponieważ używamy odpowiedniej jakość komponentów oraz personel o wysokich kwalifikacjach, czego się nie uzyska przy nadmiernie zaniżonych nakładach. Zespół posiada stosowne wszechstronne uprawnienia, zarówno techniczne, wysokościowe, projektowe i inżynierskie. Planując, nasi projektanci zwracają uwagę na luminację diod LED, optymalny kąt widzenia, a także głębokość i odcienie kolorystyczne. To właśnie dzięki tym szczegółom, twoja podświetlana reklama będzie się wyróżniać jakością, estetyką i wykonaniem.

Litery świetlne 3D - zakres terytorialny zleceń.

Pracujemy najczęsciej w Polsce zachodniej i północnej, Niemczech, Austrii, Norwegii tj na terenie całej niemiecko-języcznej cześci Europy, ale z czego jesteśmy szczególnie dumni, nasze reklamy działają już na 5 kontynentach, np. poprzez wysyłkę reklam przez naszych Klientów sieciowych do ich oddziałów np do Wietnamu, Indii itp. W Polsce najczęściej wykonujemy prace w województwach; Poznańskim, Łódzkim, Mazowieckim, Zachodniopomorskiem, Pomorskim, oraz Lubuskim, tj. w takich miastach jak; Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Kalisz, Koszalin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Płock, Włocławek, Inowrocław, Piotrków Trybunalski, Leszno, Lubin, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Pabianice, Głogów, Starogard Szczeciński, Słupsk, Piła, Konin, Kołobrzeg, Świnoujście, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Żyrardów, Skierniewice, Kutno oraz granica zachodnia tj., Żagań, Żary, Zgorzelec, Bolesławiec, Słubice. 

Wykonamy dla Państwa bezpłatną wizualizację projektu oraz wycenę. Zapraszamy!

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl