Litery 3d świetlne Poznań

realizacje

Litery 3D charakteryzują dziś współczesną reklamę świetlną. Czym są litery przestrzenne 3d świetlne? Są to dowolnie kształty logotypy firmy lub tekstu, umieszczone na lub w budynkach. Są łatwe do odczytania z daleka i efektowne, bo ich ponadprzeciętna estetyka jest widzoczna gołym okiem. Jednym słowem, są ozdobą każdej  budynku firmy lub nawet hali. Postaw na partnera z obsługą inżynierską przy realizacji inwestycji w zewnętrzną reklame świetlną LED, a wykonamy ją nowocześnie i bezproblemowo dla Cienie Inwestorze. Litery 3D z technologią LED to nowoczesny design budynku, doskonale widoczne i skuteczność przekazu reklamowego i prestiżowego, a u nas dodatkowo profesjonalizm wykonania na każdym kroku, przez odpowiedni personel i wyposażenie techniczne.  Wykonamy dla Państwa bezpłatną wizualizację projektu i wycenę. Zapraszamy.

Litery świetlne 3D - charakterystyka

Litery 3D zdominowały dziś pezez swoją skuteczność, współczesny rynek reklamy świetlnej w Polsce. Są łatwe do odczytania nawet z bardzo daleka i efektowne wizualnie. Jednym słowem są ozdobą każdej hali lub budynku firmy. Postaw na partnera z obsługą inżynierską przy realizacji inwestycji w reklamę Led 3d, a wykonamy ją nowocześnie i profesjonalnie. Litery 3D z technologią LED to nowoczesny reklamowy design budynku, doskonale widocznei logo i estetyka obiektu. Czym są litery przestrzenne 3d świetlne? Są to dowolnie kształty logotypy firmy lub tekstu, umieszczone na budynku / innym elemencie architektury. Są forma trójwymiarowych brył, stanowiących element identyfikacji wizualnej, umożliwiających rozpoznanie marki z dużej odległości. Wyeliminowały stosowane wcześniej awaryjne i energochłonne świetlówki i neony.

Litery świetlne 3D - korzyści

KORZYŚCI Z UMIESZCZENIA NA BUDYNKU LITER 3D ŚWIETLNYCH DLA FIRMY PRZEZ NASZĄ FIRMĘ:

  • Ponadprzeciętna widoczność w dzień i w nocy (lepsza w porównaniu z kasetonami lub szyldami świetlnymi).
  • Obsługa na poziomie inżynierskim przy produkcji, montażu i projektowaniu reklamy.
  • Wybór na podstawie bezpłatnej wizualizacji komputerowej - komfort i bezpieczeństwo jakościowe.
  • Wzrost prestiż firmy i estetyki budynku.
  • Energooszczędna i ekologiczna reklama świetlna.
  • Wyłcznie zachodnie komponenty do produkcji, takich firm jak 3M i Bergaman (nie używamy zaminienników z CHRL)
  • Przy bardzo nikim koszcie w stosunku do efektu reklamowego, to najtańsza na rynku forma reklami profesjonalnej i co najdziwniejsze jedna z najskuteczniejszych, ponieważ nie można ją wyłaczyć i każdy potencjalny klient przemieszczjący sie obok niej, po prostu ją widzi.

Napisy na diodach LED nie są używane wyłcznie naściennie. Opcjonalnie montujemy litery świetlne na dachu, na słupach reklamowych, na totemach i pylonach. Wyobraźnia jest nieograniczona w tej technologii. Litery montowane na dachu budynku, to przeważnie wolnostojące konstrukcji, bez konieczności odwiertów w podłożu dachu. Dla przedsiębiorców równie istotny jest fakt, że reklama przestrzenna świetlna w przeliczeniu na czas ekspozycji i ilości osób, które ją widziało (tj. współczynnik skuteczności reklamowej) jest niebywale korzystniejsz kosztowo w stosunku do innych typów reklamy (np bilbordów wynajmowanych). Przykładowo, jeśli komplet liter świetlnych kosztują inwestora 15 tys. zł, to zważywszy że będzie użytkował je np. 10 lat, to miesięczny koszt dla jego firmy wyniesie zaledwie 99 zł miesięcznie. Trudno za taką cenę o skutecznie działająca forme reklamy 24h. Właśnie dlatego to wykonujemy ponad 25 lat, bo wszyscy nasi klienci są zadowolonie z inwestycji. Nie spotkaliśmy jeszcze Kontrahenta, który żałowałby umieszczenia swojej reklamy świetlnej w postaci liter 3d, no chyba że wybrał niewłaściwego wykonawce.

Litery świetlne 3D - z czego się je wykonuje?

Litery świetlne 3d można wykonać praktycznie z każdego materiału tj stali nierdzewnej, aluminium, blachy stalowej, a nawet drewna oraz plexi.

My jednak przeważnie wykonujemy je z aluminium giętego lub giętej / spawanej blachy przy większych gabarytach. W literach świecących najczęściej licem jest plexi lub baner świetlnyi, a boki liter są z blachy aluminiowej malowanej na dowolny kolor. W innej opcji tj literach 3d podświetlanych od tyłu, w literze montuje się od tyły Ledy, co daje efekt Halo (poświaty za literami).

Litery świetlne 3D - gdzie można je umieścić?

Litery świetlne przestrzenne 3d montuje się zarówno wewnątrz budynków (raczej podświetlane tyłem z efektem halo) oraz przeważnie na zewnątrz budynków, zarówno na ścianach i dachach budynków. Można je też montować do di-bond-owych aluminiowych panelach, co daje dodatkowy efekt estetyczno-wizualny ale również na ścianach z betony lub cegieł (również ocieplonych styropianem), ale także na betonie architektonicznym. Na halach przewżnie montujemu litery 3d do płyt obornickiech. Można je również montować również na szyldach oraz pylonach reklamowych.

Litery świetlne 3D - co odróżnia nas od wielu innych firm?

Od lat dziewięćdziesiątych, zajmujemy się produkcją liter 3d i logotypów podświetlanych. Pracujemy w oparciu nowoczesny park maszynowy w postaci stołów frezujących, giętarek, frezarek oraz maszyn druku wielkoformatowego oraz ploterów. Wykorzystujemy maszynową produkcję korpusów liter, co pozwala nam na wykonywanie zleceń w krótkim czasie. Nie stawiamy na półśrodki, nie używamy chińskich (tańszych) zamienników przy żadnej realizacji. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne materiały profesjonalnych europejskich producentów jak np Bergman i 3M.

Nasze produkty nie są w grupie najtańszych na rynku, ponieważ jakość komponentów oraz personel o wysokich kwalifikacjach, nie uzyska się przy nadmiernie zaniżonych nakładach. Zespół posiada stosowne wszechstronne uprawnienia, zarówno techniczne, wysokościowe, projektowe i inżynierskie. Planując, nasi projektanci zwracają uwagę na luminację diod LED, optymalny kąt widzenia, a także głębokość i odcienie kolorystyczne. To właśnie dzięki tym szczegółom, twoja podświetlana reklama będzie się wyróżniać jakością, estetyką i wykonaniem.

Litery świetlne 3D - zakres terytorialny zleceń.

Pracujemy najczęsciej w Polsce zachodniej i północnej, Niemczech, Austrii, Norwegii tj na terenie całej niemiecko-języcznej cześci Europy, ale z czego jesteśmy szczególnie dumni, nasze reklamy działają już na 5 kontynentach, np. poprzez wysyłkę reklam przez naszych Klientów sieciowych do ich oddziałów np do Wietnamu, Indii itp. W Polsce najczęściej wykonujemy prace w województwach; Poznańskim, Łódzkim, Mazowieckim, Zachodniopomorskiem, Pomorskim, oraz Lubuskim, tj. w takich miastach jak; Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Kalisz, Koszalin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Płock, Włocławek, Inowrocław, Piotrków Trybunalski, Leszno, Lubin, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Pabianice, Głogów, Starogard Szczeciński, Słupsk, Piła, Konin, Kołobrzeg, Świnoujście, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Żyrardów, Skierniewice, Kutno oraz granica zachodnia tj., Żagań, Żary, Zgorzelec, Bolesławiec, Słubice. 

Wykonamy dla Państwa bezpłatną wizualizację projektu oraz wycenę. Zapraszamy!

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl