sławek wiśniewskiADVERTA POZNAŃ

Sławomir Wiśniewski

spec. ds. obsługi kontrahentów

tel. 696 655 786 

s.wisniewski@adverta.com.pl 

 ul. Traugutta 34, lok. 9, 61-514 Poznań - Wilda, NIP 781-159-36-70

 

Prowadzę nasz dział marketingu, spotykam się / kontaktuje się z naszymi Kontrahentami (INWESTORAMI) w celu uzgodnienia zamontowania reklamy świetlnej, którą planują zamontować. Ustalam z nimi przebieg produkcji i montażu oraz wyceniam reklamę zewnętrzną, litery 3d, pylony i szyldy. Po podpisaniu umowy współpracuje z naszym inżynierem tj. szefem produkcji, kontrolując, czy wszystko przebiega według ustalonego z inwestorem planem. Jestem technikiem mechanikiem obróbki skrawaniem, ukończyłem UAM (marketing) oraz studia podyplomowe z zakresu projektowania grafiki przestrzennej. Najważniejsze jednak, że pracuje w reklamie świetlnej i ślusarstwie od 1994 roku. Praca ta daje mi poprostu spłnienie zawodowe, bo jest naprawde twórcza i ciekawa.

Wspólnie z inwestorem osiągamy zainteresowania jego firmą, poprzez konkretne działania z zakresu reklamy zewnętrznej. Robimy również co tylko jest możliwe, żeby reklama była ozdobą architektektoniczną obiektu inwestora. Mamy personel, który zna się na takowym projektowaniu, z zdolnościami plastyczno-architektonicznymi. Cenie sobie szczerość w relacjach i prostotę w stylu projektowania. Współpracując z nami, możesz być zupełnie spokojny o sprawy nam powierzone. Mamy wszystkie niezbędne zasoby, zarówno personalne, jak i sprzętowo-maszynowe. Fundamentalne, że my przede wszystkim staramy się zmienić sytuacje w jakiej jest nasz Klient na korzystniejszą, czego wynikiem jest dopiero montaż konkretnej reklamy.

Najczęściej wykonujemy prace województwach; Poznańskim, Łódzkim, Mazowieckim, Zachodniopomorskiem, Pomorskim, oraz Lubuskim, tj. w takich miastach jak; Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Kalisz, Koszalin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Płock, Włocławek, Inowrocław, Piotrków Trybunalski, Leszno, Lubin, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Pabianice, Głogów, Starogard Szczeciński, Słupsk, Piła, Konin, Kołobrzeg, Świnoujście, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Żyrardów, Skierniewice Kutno oraz granica zachodnia tj., Żagań, Żary, Zgorzelec, Bolesławiec, Słubice. Z nami bedziesz działać komfortowo i bez ryzyka jakościowego. Obsługa na poziomie inżynierski robi różnice. 

Sławomir Wiśniewski ADVERTA REKLAMY ŚWIETLNE Poznań