Kontakt

adverta

 

Sławomir Wiśniewski ADVERTA Poznań. Reklama świertlna 3d.

T; 696 655 786, 

s.wisniewski@adverta.com.pl 

 

Spec. ds. obsługi kontrahentów, (współwłaściciel)

Szyldy reklamowe, kasetony reklamowe, pylony, litery 3d świetlne.

 

Biuro handlowe - ul. Traugutta 34, lok. 9.

Poznań - Wilda 61-514, NIP 779-160-78-24. 

 

Poznajmy się???

Jesteśmy doświadczonym zespołem pod kierownictwem inżynierskim i nie zawiedziemy Ciebie.

 

Zacząłem swoją przygodę ze ślusarstwem od 1991 roku. Jestem technikiem obróbki skrawaniem / mechaniki precyzyjnej oraz mgr marketingu i reklamy (UAM). Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu designu i wzornictwa. Co jednak najważniejsze, udało się stworzyć grupę wykwalifikowanej kadry, na poziomie inżynierskim. Obecnie mamy już możliwości podjęcia się nawet najbardziej odpowiedzialnych projektów w aspekcie reklamy świetlnej. Niech naszymi referencjami będą nasze prace, a jesli ktoś miałby jeszcze wątpliwości, to z każdym naszym kontrahentem możemy Cię zawsze skontaktować. 

Reklama świetlna jest dziś fundamentalną wizytówką prawie każdej firmy, zaraz po internecie, ponieważ nie sposób tego przekazu pominąć. Nawet na najbardziej odległych przedmieściach, profesjonalne litery 3d świetlne, pylony lub szyldy, zapewniają widoczność Twojej firmy z daleka. Firmy stowarzyszone i franczyzobiorcy potrzebują jednolitego wyglądu we wszystkich lokalizacjach. To nie problem dla nas! Zapraszamy też do współpracy pojedyncze sklepy, apteki, fryzjerzy, restauratorzy, przedsiębiorcy, producentów i wszystkich innych, którzy chcą przyciągnąć przechodniów. Reklama przestrzenna świetlna skuteczne rozwiązanie w takim przypadku. Reklama zewnętrzna powinna wyglądać możliwe najefektowniej ale i przejrzyście, i własnie to proponujemy. Jako poznańska firma z tradycjami od 2 pokoleń, specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu reklamy zewnętrznej świetlnej – produkujemy, montujemy i projektujemy litery 3D świetlne przestrzenne, pylony reklamowe, kasetony świetlne i szyldy reklamowe, tj. elementy identyfikacji zewnętrznej firmy oraz fizyczną identyfikację wewnątrz budynku. 

Praca z nami to przede wszystkim komfort, brak ryzyka jakościowego, zapewniamy obsługę na poziomie inżynierskim i najlepsze możliwe materiały do produkcji. Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowani ślusarze, monterzy, elektrycy, pracownicy budowlano-montażowi, projektanci graficzni oraz konstruktorzy i architekci budowlani. Jesteśmy firmą przeznaczoną dla wymagających wzorowej jakość wykonania reklamy i profesjonalnych możliwości projektowo / produkcyjnych. Nasze know-how zdobyliśmy pokoleniami — dla Ciebie, z czego właśnie możesz skorzystać. A wieloletnie doświadczenia w planowaniu, projektowaniu, produkcji i utrzymaniu reklam świetlnych jest tu niezbędna, jeśli chce się wykonywać poważne prace. Możesz być pewny, że znajdziemy dla Ciebie czas i optymalne rozwiązanie reklamy zewnętrznej świetlnej. Nasi pracownicy są zawsze po twojej stronie, doradzą, projektują, produkują, krótko mówiąc: robią wszystko, aby zrealizować Twój pomysł. Zadzwoń do mnie, a uzyskasz dalsze informacje i pomoc w wyjaśnieniu szczegółów...

ZAKRES TERYTORIALNY WYKONYWANIA ZLECEŃ. To głównie zachodnio-północna Polska oraz rynek niemieckojezyczny; Austria, Niemiecy oraz firmy z Francji i Norwegii.

 

Skontaktujmy sie z nami, a zyskasz pewność w promocji twojej firmy.

Sławomir Wiśniewski, ADVERTA Poznań,

tel 0048 696 655 786, s.wisniewski@adverta.com.pl

 

Współpracujemy
icon

Kontakt

Adverta
Sławomir Wiśniewski


ul. Traugutta 34, lok. 9
60-194 Poznań
NIP: 7791607824

+48 696 655 786

s.wisniewski@adverta.poznan.pl