sławek wiśniewskiADVERTA POZNAŃ Sławomir Wiśniewski

tel. 696 655 786 

s.wisniewski@adverta.com.pl

 

 ul. Traugutta 34, lok. 9, 61-514 Poznań - Wilda, NIP 781-159-36-70

 

Prowadzę nasz dział marketingu, spotykam się oraz kontaktuje się z naszymi Klientami w celu uzgodnienia zamontowania reklamy świetlnej, którą planują zamontować. Ustalam z nimi przebieg produkcji i montażu oraz wyceniam reklamę zewnętrzną, litery 3d, pylony i szyldy. Po podpisaniu umowy współpracuje z naszym inżynierem tj. szefem produkcji, kontrolując czy wszystko przebiega według ustalonego z inwestorem planem. Jestem technikiem mechanikiem obróbki skrawaniem, ukończyłem UAM (marketing) oraz studia podyplomowe z zakresu projektowania grafiki przestrzennej. Najważniejsze jednak, że pracuje w reklamie świetlnej i ślusarstwie od 1994 roku. Praca ta w pełni spełnia moje zawodowe preferencje, po prostu ją lubię.

Wspólnie z inwestorem, osiągamy zainteresowania jego firmą, poprzez konkretne działania z zakresu reklamy zewnętrznej. Robimy również, co tylko jest możliwe, żeby reklama była ozdobą architektek toniczną obiektu inwestora. Mamy personel, który zna się na takim projektowaniu i produkcji reklamy, bo ma 20 lat doświadczeń oraz wiedzie na poziomie inżynierskim. Cenie sobie szczerość w relacjach i prostotę w stylu projektowania / produkcji. Współpracując z nami, możesz być spokojny o sprawy nam powierzane. Mamy wszystkie niezbędne zasoby do tego, zarówno personalne, jak i sprzętowe. Fundamentalne, że my przede wszystkim staramy się zmieniamy sytuacje w jakiej jest nasz Klient, na korzystniejszą, czego wynikiem jest dopiero montaż konkretnej reklamy.

Najczęściej wykonujemy prace województwach; Poznańskim, Łódzkim, Mazowieckim, Zachodniopomorskiem, Pomorskim, oraz Lubuskim, tj. w takich miastach jak; Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Kalisz, Koszalin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Płock, Włocławek, Inowrocław, Piotrków Trybunalski, Leszno, Lubin, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Pabianice, Głogów, Starogard Szczeciński, Słupsk, Piła, Konin, Kołobrzeg, Świnoujście, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Żyrardów, Skierniewice Kutno oraz granica zachodnia tj., Żagań, Żary, Zgorzelec, Bolesławiec, Słubice.

Z nami bedziesz działać komfortowo i bez ryzyka jakościowego. Obsługa na poziomie inżynierski robi różnice.

Sławomir Wiśniewski

ADVERTA REKLAMY ŚWIETLNE Poznań